Датчики реєстрації промислові

Фотоелектричні датчики промислові

Автоматизовані виробничі процеси, наприклад в пакувальних машинах, пред'являють особливо високі вимоги до датчиків. Типовим застосуванням є виявлення позначок, розпізнавання етикеток і розрізнення кольорових поверхонь при високій швидкості. Крім цього, необхідно точно розпізнавати й позиціювати самі малогабаритні деталі й об'єкти. Компанія Armasens пропонує широкий асортимент продукції для вирішення цих завдань: фотоелектричні датчики промислові, датчики контрасту, безметочние датчики, датчики кольору, датчики люмінесцентних міток, щілинні й лінійні датчики.

Лінійні датчики промислові

Датчики зразків промислові


Рядок за рядком - більше переваги. матричні датчики Sick

Матричні датчики працюють за принципом сканування. Вони розпізнають навіть найменші краї на основі відмінностей відтінків сірого кольору в поле зору. Позиціювання, наприклад, паперового полотна на основі крайка полотна або контрастною лінії є одним з численних варіантів використання. Також можна розпізнавати ширину, діаметри або зазори. У режимі відбивача матричні датчики розпізнають навіть прозорі матеріали.


Від розпізнавання зразка до швидкого визначення позиції

Датчик зразків Sick є скануючий оптоелектронний датчик. Характерні зразки зображення служать в якості еталону для подальшого точного розпізнавання і позиціювання об'єктів. Стабільний сигнал перемикання генерується незалежно від контрольних міток за допомогою інтелектуальних алгоритмів для обробки сигналів на високій швидкості. Типовий випадок застосування - пакувальна промисловість.