Машинний зір 2D й 3D

Системи машинного зору є ідеальним варіантом для вирішення автоматизованих завдань, пов'язаних з контролем і вимірюванням. 2D- і 3D-камери компанії Armasens підходять для численних випадків застосування, коли мова йде про вимірювання, дані про місце, перевірці та ідентифікації. Наші компоненти для систем машинного зору призначені для експлуатації в промислових умовах і сумлінно розроблені з урахуванням досвіду у сфері виробництва промислових датчиків, що нараховує понад 60 років.

Відеодатчики 2D промислові

Відеодатчики 3D промисловіВисокоефективна обробка зображення і найпростіше управління

Компанія ARMASENS пропонує високоефективні відеодатчики Sick, які справляються навіть з тими завданнями, які не під силу звичайним датчикам, у всіх галузях. В залежності від варіанту відеодатчики пропонують повний набір технічних засобів для позиціювання, інспекції, вимірювання і зчитування. Гнучкий дизайн оптики підходить практично для всіх сфер застосування. Простота забезпечується коштом автоматичної настройки, інтелектуальних алгоритмів і універсального, інтуїтивно зрозумілого для користувача інтерфейсу.Інтелект машинного зору в усіх проявах

Серія систем машинного зору 3D від Sick пропонує широкий вибір потужних і гнучких пристроїв для надійної експлуатації в найскладніших промислових умовах. Асортимент містить як універсальні високошвидкісні камери, які видають високоякісні 3D-зображення і контрастні кадри, так і інтелектуальні настроюються автономні датчики, які забезпечують швидку розробку і просту інтеграцію. Їх масштабованість гарантує оптимальну адаптацію до різноманітних випадків застосування з використанням машинного зору 3D.